Egebilgi Blog

Kategori: Duyurular Genel | Yayın Tarihi: 16 Ekim 2011

www.estorepark.com

İŞLEVSELLİK; estorepark E-ticaret sistemi, hem yönetim paneli hem de müşteri ara yüzü ile maksimum kullanılabilirlik sunuyor. Gelişmiş filtrasyon yönetimi, Bölgesel satış seçenekleri, Zamanlanmış raf yönetimi, Tek tıklama ile sınırsız fotoğraf yükleme özelliği ve daha pek çok yenilik ile hem site yönetimi hem de alışveriş artık çok daha kolay, keyifli ve güvenli.


Teknoloji

ESTOREPARK E-ticaret sistemi, Güçlü SQL server mimarisi, gelişmiş MVC kodlama altyapısı ile size en son yazılım teknolojilerini sunuyor. Paket versiyonları yayınlanmadan önce konularında uzman test ekibimiz farklı test programlarında test etmiştir. Test kriterlerimiz, kullanılabilirlik, çeşitli browserlarda uyum kontrolü, yoğun sayfa trafiklerinde veri kaybı olmadan ziyaretçiye optimum performansta çalıştığı kanıtlanmıştır.

Güvenlik

ESTOREPARK Özellikle sepet aşamalarındaki mali veri ( Kredi kartı bilgisi, ödeme şekli ve tutarları ) aktarımlarında güvenliği ön planda tutmaktadır. E-ticaret platformunda gelişmiş güvenlik kontrolü olan SSL (Secure Socket Layer) kriptolama teknolojisini kullanmaktadır. Kriptolanan veriler SSL firmasının vermiş olduğu garanti şartları ile sınırlıdır. Ayrıca son dönemlerde yoğun olarak kullanılan bankaların ortak ödeme sayfaları ile tam uyumlu çalışmaktadır. ESTOREPARK E-ticaret sistemi 3D Secure Sistemini desteklemektedir. Kod mimarisi ve entegrasyon özellikleri bu konuda yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Tasarım

W3C, WCAG 2.0 AA, WebAIM Section 508 gibi tüm dünyada kabul görmüş standartlara maksimum uyum estorepark’ta. Üstelik esnek ve modüler tasarım altyapısıyla ESTOREPARK hayal gücünüzü zorlamanıza olanak sağlıyor.

Maliyet

Karşılaştırın, ölçün, biçin ESTOREPARK’a terfi etmenin işletmenize katacağı tek avantajın düşük maliyet olmadığını siz de göreceksiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Gerçek SEO ile tanışın! ESTOREPARK’ın SEO altyapısı yıllardır pek çok firmaya profesyonel SEO danışmanlığı sağlayan SEO uzmanları tarafından en ince detaylara kadar projelendirilmiştir. Google ve başlıca arama motorlarının dikkat ettiği tasarım özellikleri ve başlıca web standartları maksimum düzeyde uygulanmıştır. SEO konusunda çok önemli bir rolü olan sosyal medya entegrasyonları olması gerektiği gibi düzenlenmiştir ve her geçen gün yeni sosyal medya entegrasyonları Ar-Ge ekibi tarafından incelenip projelendirilmektedir.

Entegrasyon

Kullandığınız bir muhasebe yazılımı ya da özel bir yazılım ile tam ve sorunsuz entegrasyon. ESTOREPARK uzmanları size özel çözümler sunmak için hazır.

www.estorepark.com

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 4 Aralık 2010

İzmir ve Ege Bölgesinin sayılı butik kitabevlerinden biri olan Sanart Yayıncılık, sektördeki 14.yılını doldurdu. Mimarlık, dekorasyon, mobilya, bahçe & peyzaj mimarlığı, grafik, reklamcılık v.b. konularla ilgili kitap ve periyodik dergileri dünyanın dört bir yanından ithal ederek müşterilerinin beğenisine sunuyor. Güncel yayınları Alsancak Kıbrıs Şehitleri caddesindeki butik kitabevinde sergilerken, diğer yandan deneyimli personeliyle İzmir dışında da binlerce sanartsever müşterilerine periyodik ziyaretlerle tanıtım ve satışını gerçekleştirmektedir.

Sağlanan Netsis Entegrasyonu ile Sanart, web sitesinde yayınlanan ürün ve bilgileri Netsis ERP programı veritabanından çekiliyor ve e-ticaret sanal mağazası ile yayın hayatına devam ediyor. Egebilgi E-Ticaret paketini kullanarak aktif yayın hayatına devam eden Sanart Yayıncılığa başarılarının devamını diliyoruz.

Sanart Yayıncılık

Sanart Yayıncılık

Site: http://www.sanartyayincilik.com/

 

Kategori: Genel | Yayın Tarihi: 27 Ağustos 2010

Sanart Yayıncılık, yapımı devam eden e-ticaret siteleri için veri giriş ekranını azaltma amacıyla, web sitesi ile Netsis programının entegre hale getirilmesini arzu ettiler. Web sitesindeki bilgilere uygun olarak Netsis programında gerekli tablo ve alan çalışmaları yaptık. Belirlenen tablo ve alanlar doküman haline getirtik ve artık işi fiile dökme vakti geldi. Karar alma amacıyla gerçekleştirdiğimiz kısa bir toplantı sonrasonda, Netsis programının veritabanına bağlanmak için hangi yolu seçmeliydik? sorusunu yanıtladık. Teknik toplantının ardından seçenekler listelendi ve seçimizi yaptık: XML Web Services.

Netsis Entege Çalışmaları

Yolumuz belirlendiğine göre, en kısa sürede kodlamaya başlamak gerekirdi. Bizde vakit kaybetmeden kodlamaya başladık. Kendi “Netsis XML Web Service” imizi yazdık. Şu anda Netsis programının veritabanında yer alan verileri, web sitemize yerleştirilmeye başladık.

Sanart Yayıncılık