Egebilgi Blog

Kategori: Duyurular Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Temmuz 2015

1975’te Çorlu da kurulan, Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan fabrikamız, 40 bin m2 si kapalı ve 125 bin m2 si açık alandan oluşan üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Üretim kompleksi, Merkez Ofisi ve Ankara Bölge Müdürlüğü’nde çalışan 200’ü aşkın personeli ile 40.yılını kutlayan firmamız yapmış olduğu yeni tesis yatırımları ile tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamıştır.

www.vatan.com.tr Responsive web tasarım olarak projelendirilmiştir. Böylece tüm cihazlara uygun alt yapıda sunulan bir arayüz ortaya çıkmıştır.

Yeni egebilgi yönetim paneli ile web sitesinin yönetimi çok daha kolay olmaktadır. Sosyal medya mecraları ve Youtube entegrasyonları ile web tasarım çalışması kolay kullanımlıdır.

Egebilgi yeni yönetim paneli ile seo site checkup değerleri yüksek web sitesi çalışması tamamlanmıştır. Kullanılan yeni teknolojinin bir farkıda çok hızlı açılan web sayfaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neden Responsive tasarım ?
Tüm cihaz ve platformalara uygun çalışır.
Web projesi için ayırdığınız proje maliyetini düşürür “mobil tasarım maliyetini ortadan kaldırır”.
Arama motorlarına tam uyumlu arayüzler tasarlanır.
Masaüstü bilgisayarlarının bütün ekran çözünürlüklerine uyumludur.

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

CWP Kömür Zenginleştirme Tesisleri Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti 1990 yılında kurulmuştur ve İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Ana faaliyet konumuz kömür, kum, altın gibi taneli malzemenin zenginleştirilmesi ve sınıflandırılması, taş kırma ve ilgili maden işleri için tesis ve ekipmanların dizayn, proses ve imalatıdır. CWP özellikle kömür zenginleştirme sektöründeki yüksek deneyim ve etkileyici referanslarıyla Türkiye‘de önde gelen firma olarak ün kazanmıştır.

Profesyonel yönetim anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firmanın internetdeki web tasarım çalışması Egebilgi tarafından tamamlanmıştır.

CWP Kömür Zenginleştirme LTD. ŞTİ. İ.A.O.S.B.

 

Kategori: Müşterilerimizden SEO Uygulamaları | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Far-San Otomotiv’in üretim tarihçesi 1991 yılında başlamıştır. 1991’den bu yana; Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Toplam 5000 m2lik kapalı alanda 50 çalışanımızla karayolları taşıt araçları genel aydınlatma lambaları üretimi yapmaktayız.

Otomotiv yan sanayi ürünlerinin imalatını yapan firmanın web tasarım projesi çalışmasında ürün odaklı sunum yapılmasına dikkat edilmiştir. Web tasarımı üzerinde yer alan katalog bölümünden ise firmanın ürünleri ve diğer pdf bigilerine ulaşılması navigasyon üzerinde kolayca erişilmesi mümkündür. Web tasarımında sosyal medya entegrasyonlarıda yapılarak dijital mecra üzerinde bulunabilirliği kolaylaşmıştır. Web tasarım çalışmasında bizleri seçen firmaya teşekkür ederiz.

Far-San Otomotiv

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Dinamik web tasarım projesi ile tüm etkinlikler ve bilgilendirmeler sayfa üzerinde anlık yapılabiliyor, böylece veli ve öğrenci işlemleri çok daha hızlı ve doğru bilgi akışı hizmetini sunuluyor. Web tasarım projesinde sadece B.İ.M bölümü değil yönetim paneli yetkilendirme modülü ile güncelleme işlemleri bütün bölümlerin kullanımına yayılıyor. Web tasarım çalışmalarında bizi tercih eden Orion Vakfına teşekkürler.
Özel Karşıyaka Piri Reis İlköğretim ve Özel Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulu

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Piri Reis Spor Kulübü, Özel Piri Reis İlköğretim Okulları altyapısından başlayıp yetiştirdiği sporcularla  başarılara imza atmaya devam ediyor. Bu yıl, küçük erkek ve minik erkek kategorilerinde müsabakalara katılmaktayız. Küçük erkek takımımız maçlara çıkmaya başlamıştır. Minik erkek takımımız ise hazırlık maçlarıyla lig müsabakalarına hazırlanmaktadır. Şuana kadar EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ, IŞIKKENT SPOR KULÜBÜ, BESEM SPOR KULÜBÜ ile hazırlık maçları yapıp hepsini de galip gelmeyi başarmıştır. Takımımızın lig müsabakaları 2.dönem başlayacaktır.  Takımlarımıza müsabakalarında  başarılar diliyoruz. Spor kulübü web tasarım çalışması yayına alınmıştır.

Piri Reis Spor Kulubü

 
Sayfa : 1 / 3123