Egebilgi Blog

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Dinamik web tasarım projesi ile tüm etkinlikler ve bilgilendirmeler sayfa üzerinde anlık yapılabiliyor, böylece veli ve öğrenci işlemleri çok daha hızlı ve doğru bilgi akışı hizmetini sunuluyor. Web tasarım projesinde sadece B.İ.M bölümü değil yönetim paneli yetkilendirme modülü ile güncelleme işlemleri bütün bölümlerin kullanımına yayılıyor. Web tasarım çalışmalarında bizi tercih eden Orion Vakfına teşekkürler.
Özel Karşıyaka Piri Reis İlköğretim ve Özel Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulu

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Piri Reis Spor Kulübü, Özel Piri Reis İlköğretim Okulları altyapısından başlayıp yetiştirdiği sporcularla  başarılara imza atmaya devam ediyor. Bu yıl, küçük erkek ve minik erkek kategorilerinde müsabakalara katılmaktayız. Küçük erkek takımımız maçlara çıkmaya başlamıştır. Minik erkek takımımız ise hazırlık maçlarıyla lig müsabakalarına hazırlanmaktadır. Şuana kadar EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ, IŞIKKENT SPOR KULÜBÜ, BESEM SPOR KULÜBÜ ile hazırlık maçları yapıp hepsini de galip gelmeyi başarmıştır. Takımımızın lig müsabakaları 2.dönem başlayacaktır.  Takımlarımıza müsabakalarında  başarılar diliyoruz. Spor kulübü web tasarım çalışması yayına alınmıştır.

Piri Reis Spor Kulubü

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Özel Piri Reis İlköğretim Okulları, üyeleri arasında Saint Joseph kurucusu, Okul Müdürü, Saint Joseph Mezunları, Okul Aile Birliği üyeleri ve Saint Joseph dostlarının da bulunduğu Orion Eğitim Vakfı tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı’nca 8 yıllık zorunlu eğitim yasasının yürürlüğe konması sonucu başta Saint Joseph Fransız Lisesi olmak üzere, tüm liselere alt yapı oluşturmak amacı ile; İclâl KARDIÇALI, Esat KARDIÇALI, Lucien ARKAS, Ahmet TÜKEL, Jak KAYA, Frère Pierre CAPORAL, Yann de LANSALUT, Hasan DENİZKURDU, Hervé GİRAUD ve Selim BONFİL tarafından kurulmuştur.

Orion Eğitim Vakfı web tasarım çalışması aşamalarında vakıf eğitim kurumlarıyla bütünlük sağlanması dikkate alınmıştır. Kurumları arasında geçişlerde ziyaretçileri rahatsız edici tasarım çizgileri olmamasına özen gösterilmiş ve web tasarım çalışması tamamlanmıştır.

Orion Eğitim Vakfı