Egebilgi Blog

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Dinamik web tasarım projesi ile tüm etkinlikler ve bilgilendirmeler sayfa üzerinde anlık yapılabiliyor, böylece veli ve öğrenci işlemleri çok daha hızlı ve doğru bilgi akışı hizmetini sunuluyor. Web tasarım projesinde sadece B.İ.M bölümü değil yönetim paneli yetkilendirme modülü ile güncelleme işlemleri bütün bölümlerin kullanımına yayılıyor. Web tasarım çalışmalarında bizi tercih eden Orion Vakfına teşekkürler.
Özel Karşıyaka Piri Reis İlköğretim ve Özel Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulu

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Özel Piri Reis İlköğretim Okulları, üyeleri arasında Saint Joseph kurucusu, Okul Müdürü, Saint Joseph Mezunları, Okul Aile Birliği üyeleri ve Saint Joseph dostlarının da bulunduğu Orion Eğitim Vakfı tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı’nca 8 yıllık zorunlu eğitim yasasının yürürlüğe konması sonucu başta Saint Joseph Fransız Lisesi olmak üzere, tüm liselere alt yapı oluşturmak amacı ile; İclâl KARDIÇALI, Esat KARDIÇALI, Lucien ARKAS, Ahmet TÜKEL, Jak KAYA, Frère Pierre CAPORAL, Yann de LANSALUT, Hasan DENİZKURDU, Hervé GİRAUD ve Selim BONFİL tarafından kurulmuştur.

Orion Eğitim Vakfı web tasarım çalışması aşamalarında vakıf eğitim kurumlarıyla bütünlük sağlanması dikkate alınmıştır. Kurumları arasında geçişlerde ziyaretçileri rahatsız edici tasarım çizgileri olmamasına özen gösterilmiş ve web tasarım çalışması tamamlanmıştır.

Orion Eğitim Vakfı

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 20 Aralık 2010

Özel Piri Reis İlköğretim Okulları, üyeleri arasında Saint Joseph kurucusu, Okul Müdürü, Saint Joseph Mezunları, Okul Aile Birliği üyeleri ve Saint Joseph dostlarının da bulunduğu Orion Eğitim Vakfı tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı’nca 8 yıllık zorunlu eğitim yasasının yürürlüğe konması sonucu, başta Saint Joseph Fransız Lisesi olmak üzere, tüm liselere alt yapı oluşturmak amacı ile; İclâl KARDIÇALI, Esat KARDIÇALI, Lucien ARKAS, Ahmet TÜKEL, Jak KAYA, Frère Pierre CAPORAL, Yann de LANSALUT, Hasan DENİZKURDU, Hervé GİRAUD ve Selim BONFİL tarafından kurulmuştur.

Piri Reis İlköğretim Okulları, mevcut web sitelerindeki iyileştirme ve düzenleme konusunda tercihini egebilgi yönünde kullanan diğer müşterilerimiz arasında yerini aldı. Bu güzel haberi siz müşterilerimizle paylaşmanın sevincini ve heyecanını yaşamaktayız. Yapılan toplantı ve projelendirme aşamasından sonra, mevcut web sitesinin giriş sayfası düzenlemesi ve iç bölümlerde kullanıcı navigasyonunun iyileştirilmesi üzerine çalışma kararları alındı.

Sizlerde web tasarımı ve diğer tüm web ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.