Egebilgi Blog

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 4 Aralık 2010

İzmir ve Ege Bölgesinin sayılı butik kitabevlerinden biri olan Sanart Yayıncılık, sektördeki 14.yılını doldurdu. Mimarlık, dekorasyon, mobilya, bahçe & peyzaj mimarlığı, grafik, reklamcılık v.b. konularla ilgili kitap ve periyodik dergileri dünyanın dört bir yanından ithal ederek müşterilerinin beğenisine sunuyor. Güncel yayınları Alsancak Kıbrıs Şehitleri caddesindeki butik kitabevinde sergilerken, diğer yandan deneyimli personeliyle İzmir dışında da binlerce sanartsever müşterilerine periyodik ziyaretlerle tanıtım ve satışını gerçekleştirmektedir.

Sağlanan Netsis Entegrasyonu ile Sanart, web sitesinde yayınlanan ürün ve bilgileri Netsis ERP programı veritabanından çekiliyor ve e-ticaret sanal mağazası ile yayın hayatına devam ediyor. Egebilgi E-Ticaret paketini kullanarak aktif yayın hayatına devam eden Sanart Yayıncılığa başarılarının devamını diliyoruz.

Sanart Yayıncılık

Sanart Yayıncılık

Site: http://www.sanartyayincilik.com/

 

Kategori: Genel | Yayın Tarihi: 27 Ağustos 2010

Sanart Yayıncılık, yapımı devam eden e-ticaret siteleri için veri giriş ekranını azaltma amacıyla, web sitesi ile Netsis programının entegre hale getirilmesini arzu ettiler. Web sitesindeki bilgilere uygun olarak Netsis programında gerekli tablo ve alan çalışmaları yaptık. Belirlenen tablo ve alanlar doküman haline getirtik ve artık işi fiile dökme vakti geldi. Karar alma amacıyla gerçekleştirdiğimiz kısa bir toplantı sonrasonda, Netsis programının veritabanına bağlanmak için hangi yolu seçmeliydik? sorusunu yanıtladık. Teknik toplantının ardından seçenekler listelendi ve seçimizi yaptık: XML Web Services.

Netsis Entege Çalışmaları

Yolumuz belirlendiğine göre, en kısa sürede kodlamaya başlamak gerekirdi. Bizde vakit kaybetmeden kodlamaya başladık. Kendi “Netsis XML Web Service” imizi yazdık. Şu anda Netsis programının veritabanında yer alan verileri, web sitemize yerleştirilmeye başladık.

Sanart Yayıncılık