Egebilgi Blog

Kategori: Duyurular Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Temmuz 2015

1975’te Çorlu da kurulan, Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan fabrikamız, 40 bin m2 si kapalı ve 125 bin m2 si açık alandan oluşan üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Üretim kompleksi, Merkez Ofisi ve Ankara Bölge Müdürlüğü’nde çalışan 200’ü aşkın personeli ile 40.yılını kutlayan firmamız yapmış olduğu yeni tesis yatırımları ile tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamıştır.

www.vatan.com.tr Responsive web tasarım olarak projelendirilmiştir. Böylece tüm cihazlara uygun alt yapıda sunulan bir arayüz ortaya çıkmıştır.

Yeni egebilgi yönetim paneli ile web sitesinin yönetimi çok daha kolay olmaktadır. Sosyal medya mecraları ve Youtube entegrasyonları ile web tasarım çalışması kolay kullanımlıdır.

Egebilgi yeni yönetim paneli ile seo site checkup değerleri yüksek web sitesi çalışması tamamlanmıştır. Kullanılan yeni teknolojinin bir farkıda çok hızlı açılan web sayfaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neden Responsive tasarım ?
Tüm cihaz ve platformalara uygun çalışır.
Web projesi için ayırdığınız proje maliyetini düşürür “mobil tasarım maliyetini ortadan kaldırır”.
Arama motorlarına tam uyumlu arayüzler tasarlanır.
Masaüstü bilgisayarlarının bütün ekran çözünürlüklerine uyumludur.

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

CWP Kömür Zenginleştirme Tesisleri Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti 1990 yılında kurulmuştur ve İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Ana faaliyet konumuz kömür, kum, altın gibi taneli malzemenin zenginleştirilmesi ve sınıflandırılması, taş kırma ve ilgili maden işleri için tesis ve ekipmanların dizayn, proses ve imalatıdır. CWP özellikle kömür zenginleştirme sektöründeki yüksek deneyim ve etkileyici referanslarıyla Türkiye‘de önde gelen firma olarak ün kazanmıştır.

Profesyonel yönetim anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firmanın internetdeki web tasarım çalışması Egebilgi tarafından tamamlanmıştır.

CWP Kömür Zenginleştirme LTD. ŞTİ. İ.A.O.S.B.

 

Kategori: Müşterilerimizden SEO Uygulamaları | Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2011

Far-San Otomotiv’in üretim tarihçesi 1991 yılında başlamıştır. 1991’den bu yana; Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Toplam 5000 m2lik kapalı alanda 50 çalışanımızla karayolları taşıt araçları genel aydınlatma lambaları üretimi yapmaktayız.

Otomotiv yan sanayi ürünlerinin imalatını yapan firmanın web tasarım projesi çalışmasında ürün odaklı sunum yapılmasına dikkat edilmiştir. Web tasarımı üzerinde yer alan katalog bölümünden ise firmanın ürünleri ve diğer pdf bigilerine ulaşılması navigasyon üzerinde kolayca erişilmesi mümkündür. Web tasarımında sosyal medya entegrasyonlarıda yapılarak dijital mecra üzerinde bulunabilirliği kolaylaşmıştır. Web tasarım çalışmasında bizleri seçen firmaya teşekkür ederiz.

Far-San Otomotiv

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 7 Şubat 2011

Uşak’a 1967 yılında, Nevşehir’den gelip yerleşen Sesli Ailesi’nden rahmetli Mehmet SESLİ ve oğulları, o yıllarda küçük bir atölyede yün iplik imalatı ile başlayıp günümüzde dev bir tekstil firması haline gelen Sesli Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’nin temellerini atmış bulunmaktadır.

Web tasarım projesinin çalışmalarında farklı taslak çalışmaları yapılarak markanın dijital medyadaki sunumu en iyi şekilde gözden geçirildi. Ve sonucunda müşterilerine etkin ve kolay kullanım sağlayan web tasarımı, yönetim paneli ile firmadaki bilgi işlem bölümüne kullanımı  hızlı bir web tasarım projesi teslim edilmiştir.

SESLİ grubuna teşekkür ederiz.

Sesli Tekstil Şirketler Grubu

 

Kategori: Müşterilerimizden | Yayın Tarihi: 29 Aralık 2010

M. Tacettin ERSOY’un 1950 yılında temellerini attığı Tipo Tel‘in zımba telli serüveni, kendisinin 2. Dünya Savaşı’ndan sonra Avrupa’da düzenlenen ilk Drupa fuarını ziyaret etmesi ile başlar. O yıllarda ülkemizde üretilmediği için ithal edilen zımba teli, şu an İzmir Gaziemir’de bulunan, 7500 m2 alan üzerine kurulu fabrikamızda, modern üretim anlayışı ve 1950′den bugüne olan “know-how” birikimi ile Türkiye’mizde üretilmektedir. Sektörün öncü firmalarından olan Tipo Tel, aynı zamanda bazı yeni ürünlerin ülkemizdeki ilk üreticisi olma gururuna sahiptir.

Tipo Tel, web tasarım ihtiyaç ve çözümleri için Egenin incisi İzmir‘de hizmet veren firmamızı seçmiştir. Web sitelerinde MS Asp.Net platformu üzerinde,  jquery kütüphanesi, flash, css ve html teknolojileri kullanılmıştır. Kendileri ile gerçekleştirdiğimiz projelendirme aşamasından sonra, yeni web tasarımı ile yayınına devam Tipo Tel’e Egebilgi ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

Tipo Tel Zımba

Tipo Tel Zımba

Site: http://www.tipotel.com/

 
Sayfa : 1 / 212